Esi pasiilgusi vėl jausti save ir pasaulį
Nujauti, kad yra kažkas dar daugiau
Norėtum įkūnyti daugiau moteriško atsipalaidavimo
Jauti, kad turi daug daugiau pasiūlyti pasauliui, bet daug dvejoji ir nepasitiki savimi
Jauti, kad norėtum išmokti daug labiau įsiklausyti į savo kūną ir jausti visus savo poreikius?

Ar yra tekę taip jaustis?

Praėjo jau kelios savaitės po sesijos, norėjau padėkoti ir parašyti, kaip jaučiuosi. Visų pirma noriu padėkoti už suteiktą patirtį, pati nustebau, kad kūnas gali taip vesti, prieš konsultaciją nieko panašaus nesitikėjau ir pati labai nustebau gerąja prasme, nes tas jausmas, tas tikras vidinis jausmas, atrodo net sunku žodžiais nupasakoti, tai turėtų patirti kiekviena moteris, nes ateina atsakymai patys iš vidaus, kur atrodo net nesusimąstei niekada apie tai, sesijos metu labai gerai pajutau ir sovokiau savo viduje užslėptą baimę pasirodyti "silpnai" prieš kitus, bijodama, kad manęs nepriims "silpnos", po sesijos užplūdo tokia ramybė ir labai geras jausmas viduje, kurio net nemoku nupasakoti, šypsena pati kilo. O dabar praėjus kelioms savaitėms, pati jaučiu kaip drąsiau ir laisviau išreiškiu savo jausmus kitiems, daug lengviau pasakyti "ne" tam, kas neteikia man džiaugsmo ir neleisti "lipti ant galvos". Didelis ačiū su dideliu dėkingumu.

-Donata

Ką sako klientės..

Labai sunku yra išgyventi skausmą ir jį paleisti, kai nežinai, iš kur jis kyla, ir kur yra tikrasis jo atsiradimo šaltinis. Raimonda yra būtent tas žmogus, kuris iš karto atranda sąlyčio taškus ir akimirksniu pajaučia su kuo konkrečiai reikia pradirbti. Esu be galo dėkinga už šias sesijas, kurių metu sugebėjau atsipalaiduoti taip, kad galėjau išgirsti tai, ką šaukia mano kūnas ir siela. Galų gale supratau, kad mano tikslas yra ne keisti save ar bandyti pabėgti nuo savęs, bet priimti save tokią, kokia esu. Be kritikos, vertinimų ir prievartos.Sesijų metu šie supratimai atėjo taip organiškai ir natūraliai. O svarbiausia, kad rezultatą jau galima pastebėti ir realiam gyvenime - tik tada kai pati save apdovanoji meile, tokį patį atgalinį ryšį gauni ir iš aplinkos.

-Laura

Po sesijos labai daug laiko leidžiu gamtoje ir jaučiuosi laisva. Pradėjau vėl pritraukti tai kas mane džiugina. Aišku ateina akimirkos ir vėl tas jausmas, bet sustoju pajaust kūno ir leidžiu išjaus tai. Ačiū tau labai ⚘

-Aistė

Ar nepavargai nuo...

Nuolatinio buvimo tik galvoje

Jausmo, kad esi praradusi savo moterišką gyvybingumą

Savo kūno ribų peržengimo

Įvairių praktikų, kurių nauda trumpalaikė

Jausmo, lyg būtum užstrigusi tam tikroje situacijoje, kuri tave kankina jau kurį laiką