Atėjau į sesiją iš smalsumo, dar kažkaip naujai save patirti.Vedimas buvo labai lengvas, švelnus. Pasileidus giliau į jausmą atėjo naujų įžvalgų, prasiplėtė nagrinėjamos situacijos suvokimas ir priėmimas. Patiko, kad visa išmintis ateina iš mano kūno, o ne primetama iš šalies. Raimonda padeda susitikti su savimi ir giliau pajausti. Rekomenduoju!

- Elena

Praėjo jau kelios savaitės po sesijos, norėjau padėkoti ir parašyti, kaip jaučiuosi. Visų pirma noriu padėkoti už suteiktą patirtį, pati nustebau, kad kūnas gali taip vesti, prieš konsultaciją nieko panašaus nesitikėjau ir pati labai nustebau gerąja prasme, nes tas jausmas, tas tikras vidinis jausmas, atrodo net sunku žodžiais nupasakoti, tai turėtų patirti kiekviena moteris, nes ateina atsakymai patys iš vidaus, kur atrodo net nesusimąstei niekada apie tai, sesijos metu labai gerai pajutau ir sovokiau savo viduje užslėptą baimę pasirodyti "silpnai" prieš kitus, bijodama, kad manęs nepriims "silpnos", po sesijos užplūdo tokia ramybė ir labai geras jausmas viduje, kurio net nemoku nupasakoti, šypsena pati kilo. O dabar praėjus kelioms savaitėms, pati jaučiu kaip drąsiau ir laisviau išreiškiu savo jausmus kitiems, daug lengviau pasakyti "ne" tam, kas neteikia man džiaugsmo ir neleisti "lipti ant galvos". Didelis ačiū su dideliu dėkingumu.

- Donata

KĄ SAKO KLIENTĖS..

Raimonda,noriu Jums dar kart padėkoti už Laiką, kurį skyrėte manMūsų pokalbis įkvėpė pozityvo ir motyvacijos bei patvirtinimas, kad Viską Galim ir Turime pasiekti Tik PATYS,man priminė,tai ką rodos senai žinau. Ačiū už išmintį, įžvalgas,atvirumą ir nuoširdumą. Eikit Tuo keliu,nes jis tikrai Jūsų

- Jolita

Labai džiaugiuosi, kad keliai mane atvedė pas Raimondą Nuo pat pirmos sesijos akimirkos ji spinduliavo ramybę ir užtikrintumą, sukūrė erdvę atsiverti ir jaustis visiškai priimtam. Jos naudojamos technikos itin gilios ir peržengiančios proto ribas, vedančios gilyn į kūną, patyrimą, į šios akimirkos tiesą. Tai man leido išmokti visuomet pasitikrinti – net jei protui kažkas atrodo, kyla nerimas ar baimė, tiesiog paklausti giliai giliai savo kūno – ar tai tiesa? Ir atsakymas visuomet grąžina į ramybę. Raimonda profesionali, rami, savo laisva energijos tėkme apgaubianti klientą ir padedanti švelniai išnarplioti savo vidines problemas, pajausti savo tikruosius norus, įsitikinimus, ribas ir tai išjausti, įkūnyti. Labai rekomenduoju visiems, kurie ieško gilios terapijos ir tikro pokyčio gyvenime.

- Eglė