Kaip atrodys tavo kelionė?

VIDINIS ŽVILGSNIS: MANO ESMĖS VIZIJA

Čia mokysimės žvilgsnio į kūno gilumas, ieškosime jūsų autentiškos tiesos. Atskleisime kas jums trukdo būti vidinėje tėkmėje ir išsipildyme. Identifikuosime jūsų asmenines tendencijas ir tiesas kurias jūsų kūnas vis dar laiko teisingomis ir naudingomis.


TAMSIOSIOS PUSĖS ALCHEMIJA

Kūnas laiko labai daug informacijos kurią jūsų protas gali apdoroti, tačiau dažnai tas procesas nėra išbaigtas, todėl palieka energijos ir pojūčio įspaudą jūsų kūne. Jūsų kūnas gali reaguoti į situaciją, pagrįstą atmintimi, o ne realybe. Šių reagavimo modelių atrakinimas yra būtinas, norint giliau jausti tėkmę ir lengvumą, bei atlaisvinti daugiau erdvės norimiems jausmams.


ĮKŪNYJIMO MAGIJA

Tyrinėjame kaip jūsų naujoji autentiška tiesa jaučiasi jūsų kūne. Savo tiesos, troškimų ir autentiškos būties įkūnyjimas yra pimas žingsnis link mūsų naturalaus ir įgimto magnetizmo.


MALONUMO IR MAGNETIZMO ODISĖJA

Už minčių, įsitikinimų ir visų istorijų kurias sau pasakojame sluoksnio giliai kūne slypi žinojimas ir grynoji gyvenimo jėga. Plėsime malonumą ir tyrinėsime kaip jaučiasi kai kūnas pulsuoja gyvybe, širdis pilna meilės iki begalybės ir jautiesi absoliučiai švytinti ir magnetiška.